Благодійність

Благодійність

Організація благодійних акцій залишається невід’ємною частиною нашої діяльності. Корпоративна благодійність Українського дому спрямована на допомогу тим, хто цього найбільше потребує – дітям-сиротам.

За даними ЮНІСЕФ в Україні з восьми мільйонів дітей майже 95 тис. проживають в дитячих будинках, школах-інтернатах та притулках. Через це, Український дім вирішив активно допомагати дітям-сиротам, шляхом організації благодійних акцій.

Починаючи з 2010 року, Український дім організовує Національний благодійний Великодній ярмарок, в рамках якого відбувається збір коштів та продуктів харчування для дитячих будинків-інтернатів. Крім цього, для дітей організовуються майстер-класи від народних майстрів та вручення святкових подарунків.

В 2012 році ми започаткували традицію проведення Благодійної Новорічної ялинки для дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Подарувати незабутнє свято таким дітям та побачити їх щирі посмішки – найкращий новорічний подарунок для нас.

Також ми проводимо благодійні книжкові виставки-ярмарки, які мають на меті збір книжок для дитячих будинків. За час існування таких проектів 30 тис. книжок поповнили бібліотеки дитячих будинків. Ми сподіваємося, що наші акції допоможуть прищепити маленьким українцям, позбавлених батьківської турботи, любов і повагу до книг.

Таким чином, Український дім популяризує благодійництво і спрямовує свої зусилля на залучення якомога більше людей до прояву милосердя.

Ми будемо раді будь-якій допомозі та співпраці в організації благодійних акцій.

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6