Події

Благодійний творчий проект "Дует із зіркою"

8 червня 2019 року в концертній залі Українського дому о 18.00 відбудеться концерт третього сезону Благодійного творчого проекту «Дует із зіркою".

Проект започатковано з метою привернути увагу спільноти до проблем соціалізації дітей з обмеженими можливостями та адаптації їх в соціумі, методами та засобами культури.

Проект являє собою регулярні телевізійні концертні програми, в яких учасники (діти), відібрані в ході попередніх прослуховувань, співають дуетом із Зірками української естради та джазу.
Благодійний творчий проект "Дует із зіркою" об'єднує зусилля держави, бізнесу, освітніх та лікувальних структур. В ньому беруть участь як відомі особистості нашої Держави, так і пересічні громадяни, яких об'єднує одна спільна мета – адаптація дітей з обмеженими можливостями в сучасному суспільстві. Проект ставить за мету налагодити діалог між суспільством та всіма учасниками, які задіяні в важливому процесі промоції інклюзії в країні. Саме для формування відповідної культури спілкування з подібними дітьми, до проекту залучена численна кількість творчих дітей та молоді.

До проекту залучилися та активно з ним співпрацюють, такі знані українські виконавці як: Народна артистка України, лауреат державної премії УССР ім. Тараса Шевченка, Герой України, легенда української пісні Ніна Матвієнко; Народна артистка України, співачка та композитор Ірина Білик; популярна українська співачка, автор пісень Катя Chily, юна українська співачка, лауреат численних фестивалів та конкурсів, автор пісень Scarlett; популярний український співак, фіналіст проекту «Голос країни» та національного відбору на конкурс Євробачення Laud.

Активно підключилася до проекту молода генерація талановитих Українських виконавців: Сергій Костецький, Наталя Валевська, Ксанті, гурт The ВЙО, гурт Mаd Heads, Barabanova, XL Delux, та багато, багато інших.

Творчій прошарок суспільства найбільш адаптований та незаангажований в питаннях прямого спілкування з дітьми, а для дітей з обмеженими можливостями особисте спілкування або спільний виступ із Зіркою залишиться назавжди в пам’яті, дозволить їм повірити у власні сили і надасть натхнення у повсякденному житті.

Усі кошти від благодійного концерту традиційно будуть передані в якості адресної допомоги на потреби дітей з особливостями розвитку.

Контактний тел. :095 516 11 28

Графік роботи:

8 червня

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6