Події

Благодійний творчий проект «Дует із зіркою»

20 листопада в Українському домі відбудеться концерт благодійного творчого проекту "Дует із зіркою". Море емоцій та душевного тепла - забезпечені всім!

Проект проводить ГО « Мистецька ліга» , спільно із єдиною в Україні школою естрадного та джазового мистецтва та школою вокалу KievArtMusic за підтримки Міністерства Культури України та Департаменту культури Виконавчого органу Київради

Благодійний творчій проект "Дует iз зіркою" започатковано з метою привернути увагу спільноти до проблем соціалізації дітей з обмеженими можливостями та адаптації їх у суспільстві методами та засобами культури.

На концерт варто піти щоб:
1. Внести свою лепту в благородну справу.
2. Побачити улюблених артистів і разом з ними заспівати відомі хіти і нові композиції.
3. Провести вечір цікаво і з користю.

Проект спрямований на розвиток соціальних програм, пов'язаних з адаптацією дітей з особливостями розвитку. Свої зусилля об'єднують бізнес, держава, освіта і медицина. Не змогли залишитися осторонь і українські артисти.

У концерті візьмуть участь Ніна Матвієнко, Анатолій Гнатюк, Laud, Scarlett, Олексій Сагаловский та інші відомі артисти і колективи. Хедлайнер концерту - лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя.

Кошти від концерту направлять Святошенскому будинку - інтернату для цілей соціалізації вихованців інтернату.

Якщо Вам теж не байдужі проблеми соціалізації дітей з особливими потребами у нашому суспільстві, приєднуйтесь , ми чекаємо на Вас, адже добрі справи об’єднують!

Квитки: http://kvytky.com/event/duet_so_zvezdoj/20.11.19_19:00

Довідка: (095) 516 11 28

Графік роботи:

20 листопада

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6