Події

Чемпіонат зі швидкісного збирання головоломок «Ukrainian Open 2019»

Два дні поспіль, 8 та 9 червня 2019 року в Українському домі відбувався Чемпіонат зі швидкісного збирання головоломок.

Ukrainian Open 2019 - це унікальна можливість відкрити для себе світ головоломок, а також поринути в атмосферу захоплюючої та безкомпромісної спортивної боротьби. Спортсмени та любителі головоломок з різних куточків України, а також з ближнього та дальнього зарубіжжя змагалися у 13 офіційних дисциплінах WCA (кубик 2х2,3х3,4х4,5х5, піраміда, скьюб, мегамінкс, скваер-1 та інших).

Крім того, організатори провели окремий фінал по збиранню кубика 3х3 для дітей до 10 років, і довели, що кількість секунд необхідна для збирання головоломки деякими учасниками дитячого фіналу може не сильно відрізнятися від їхнього віку.

Як заявили організатори, цьогоріч Ukrainian Open 2019 зібрав більшу кількість любителів головоломок і був насиченим яскравими спортивними подіями, адже кожен день розігрувалися комплекти нагород в кількох дисциплінах. А завершився Ukrainian Open 2019 фіналом в головній дисципліні «Кубик Рубика 3х3».

Графік роботи:

8-9 червня

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6