Події

Diamond Cup Kyiv

 

Символічно, що 1 грудня 2018 року в Українському домі відбувся міжнародний турнір з бодібілдингу - Diamond Cup Kyiv.

Атлети з усього світу приїхали до столиці України боротися за нагороди представницького турніру.
Представниці прекрасної половини людства змагалися в Українському домі у бодіфітнесі, фітнес-бікіні, велнес фітнесі. На змагальній сцені ми бачили атлетів-чоловіків наступних дисциплін: бодібілдинг, класичний бодібілдинг, класік фізик, менс фізик, мускуляр менс фізік.

Проведення міжнародних змагань з бодібілдингу в столиці України - величезна відповідальність і честь для організаторів - Міністерства молоді та спорту України та Національної федерації бодібілдингу України. Змагання міжнародного рівня, безумовно, підвищують авторитет України, як сильної спортивної країни. Те, що міжнародний турнір під егідою Міжнародної федерації бодібілдингу та фітнесу (IFBB) відбувся в Києві відкрило, насамперед, перед українськими спортсменами величезну кількість можливостей. Безцінним для спортсменів, які дебютували у складі збірної України, на турнірі Diamond Cup Kyiv, став досвід виступу на міжнародному рівні.

З 2017 року IFBB ввела для спортсменів рейтингову систему «Elite Ranking». Мотивацією для атлетів стали солідні суми призових винагород, які за підсумками року отримали кращі десять спортсменів змагальних дисциплін бодібілдингу. У 2017 та 2018 рока ціла плеяда українців стала володарями чеків на суму від 250 до 15000 доларів в залежності від дисципліни та зайнятого місця у світовому рейтингу. Якщо раніше за заповітними рейтинговими балами українські спортсмени їздили на турніри за кордон, то Diamond Cup Kyiv дав можливість підвищити свій рейтинг виступаючи в Україні.

Чимало зусиль організатори Diamond Cup Kyiv доклали під час переговорів з керівництвом IFBB, для того, щоб в Києві 1 грудня були розіграні п'ять карт професіоналів Elite Pro. Не секрет, що отримання спортсменом статусу професіонала - завжди було серед головних цілей бодібілдерів. Отримання про карти - це перехід на новий рівень змагань і фінансових відносин.

Графік роботи:

1 грудня

{phocagallery view=category|categoryid=197|limitstart=0|limitcount=0}

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6