Події

Другий український «Рефракційний пленер’18»

 

18 та 19 жовтня 2018 р. в Українському домі проходив Другий український «Рефракційний пленер’18», на якому українські та закордонні вчені висвітлили новітні наукові дослідження по діагностиці та лікуванню катаракти, глаукоми, аномалій рефракції, косоокості, травми ока та інше.

Non stop проводилися майстер-класи, тренінги та wetlab за такими темами: сучасні методики розрахунку ІОЛ; внутрішньоочні введення препаратів; імплантація дренуючих пристроїв при глаукомі; сучасні методи діагностики і підбору оптичної корекції (для оптометристів); порушення постнатального рефрактогенеза у дітей; ергономіка при роботі з комп’ютером; діагностика і лікування косоокості мікропризмами; лікування косоокості ботулотоксином; контактна корекція; контактні лінзи «нічного ношення» в профілактиці міопії. Лектори і тренери Пленеру, були провідні та відомі науковці України, Австрії, Англії, Болгарії, Грузії, Індії, Латвії, Німеччини, Туреччини.
В рамках форуму відбулась виставка офтальмологічного обладнання та медикаментів провідних компаній України та світу. Також під час пленеру відбулась церемонії вручення Першої премії VI конкурсу науково-дослідницьких робіт молодих науковців; були вручені медалі імені Н.І. Пільман «За досягнення у дитячій офтальмології»; відзнаки Архангела Рафаїла «За досягнути успіхи у справі цілительства».

Графік роботи:

18 та 19 жовтня

{phocagallery view=category|categoryid=172|limitstart=0|limitcount=0}

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6