Події

ФЕЄРІЯ ГУМОРУ

 

10 квітня Український дім об’єднає найкращих гумористів та артистів української естради.

Майстри художнього слова з різних куточків України нагадали нам, що головним та природнім засобом для доброго здоров’я кожного з нас є сміх. Саме добрий, здоровий гумор і найголовніше літературний, який допомагає нам переживати ті сумні події, які потрібно гідно пройти. Народні та заслужені артисти України, які протягом десятиліть збирають переповнені зали не залишили байдужим свого глядача. Арсенал жартів, який вилікує нас від недуг, був складений за кращими рецептами гумористів. Не дарма кажуть, що людина відкривається по справжньому, коли посміхається. Сміх робить неймовірний вплив на наш організм і володіє силою, яка піднімає з ліжка хворих, допомагає на змаганнях, знімає стрес і виводить з будь-якої депресії.

Усі, хто любить українську пісню і вміє посміятися не лише над іншими, а й над собою, гарно выдпочили і оздоровились на святі з нагоди Дня сміху «ФЕЄРІЯ ГУМОРУ». Концертна програма відбулась за участі: Героя України, Народного артиста України, лауреата Національної премії ім. Т. Шевченка Анатолія Паламаренка та кращих гумористів країни: народного артиста України - Анатолія Матвійчука; народного артиста України - Грицька Драпака; заслуженого артиста України Володимира Пушкаря; заслужених діячів мистецтв України - Євгена Дударя, заслуженого артиста України Миколи Савчука ,заслуженого діяча мистецтв України - Олександра Вітера.

А також у концертній програмі прозвучали жартівливі пісні у виконанні: народної артистки України Оксани Пекун, заслуженої артистки України - Руслани Лоцман, заслуженої артистки України - Ярослави Руденко, Народного Фольклорного ансамблю «Червона калина», Ансамблю «Громиця», Ансамблю «Гуляй Душа».
Глядачі отримали неймовірні приємні враження та оздоровились старовинним українським методом – щирим сміхом!

 

Графік роботи:

10 квітня

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6