Події

Виставки фестивалю "ДоДому на Різдво"

Ярмарок на фестивалі "ДоДому на Різдво" закінчився, але кияни та гості столиці ще матимуть можливість побачити виставкові проєкти "На гостини до родини" родини примаченків і "Видива" Івана Приходька та інсталяцію "Гравітація" Антона Логова. 

Виставки працюватимуть з 26 грудня до 19 січня з четверга до неділі:
- з 26 до 29 грудня
- з 2 до 5 січня
- з 9 до 12 січня
- з 16 до 19 січня

Час роботи: з 12:00 до 19:00.
26 грудня стартуємо о 14:00.

Вартість вхідного квитка на виставки: 50 гривень.
За наявності студентського або шкільного квитка вартість квитка становитиме 30 гривень.
Дітям дошкільного віку, людям з інвалідністю, людям пенсійного віку, учасникам бойових дій — вхід безкоштовний.

Виставка «На гостини до родини» це запрошення до знайомства із казковим світом, вигаданим і втіленим у життя неймовірними Марією, Федором, Іваном і Петром Примаченками.
Виставка «Видива» присвячена творчості Івана Приходька, заслуженого майстра народної творчості, який уже понад 50 років плідно працює у сфері декоративного розпису, народної іграшки та дерев’яної скульптури.
А головна прикраса Українського дому — грандіозна 20-метрова інсталяція «Гравітація» Антона Логова, створена з використанням рушників із найбільшої колекції в Україні, що належить Віктору Ющенку. Інсталяція вразить своїм масштабом та красою.

Правила фестивалю


Графік роботи:

26 грудня до 19 січня
з четверга до неділі
Правила фестивалю

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6