Події

Фестиваль «ГІМН СВІТЛУ»

З 13 по 15 вересня 2019 року у малій виставковій залі Українського дому відбувався фестиваль «ГІМН СВІТЛУ», присвячений 30-річчю Сахаджа Йоги в Україні.  

Фестиваль складався з трьох частин: духовне спілкування, виставка картин та концерт двох груп: української ф’южн-групи The Heavenly River та всесвітньо відомої групи INDIALUCIA.
На фестиваль прийшли ті, кому близька тема духовного розвитку, адже зараз час відкритого суспільства, прагнення особистості до свободи і світла.

Виставка «ГІМН СВІТЛУ» – це виставка картин художників-йогів, які писали свої роботи у стані медитації. 25 митців з 12 країн світу, в тому числі України, представили близько сотні полотен, в яких виражене духовне начало.
Це принципово новий підхід до творчості, який продемонстрували, зокрема:
• Джеф Раум (США) – відомий ілюстратор і театральний декоратор;
• Костянтин Стерхов (Росія) – аквареаліст, входить до сотні кращих художників світу;
• Жизель Моура (Бразилія) – художниця з тонким промальовуванням деталей;
• Шань Шань Лім (Малайзія) – дизайнер по тканинах;
• Колін Хайнсен (Англія) – художник фресок;
• Володимир Джаламага (Україна) – аквареаліст, архітектор; та багато інших. Організатори не мали на меті зібрати «зірок», лише представити глядачеві різноманітність глибинних проявів через художників, які отримали самореалізацію.

Фестиваль «ГІМН СВІТЛУ» з 2019-го року плавно перейде в рік 20-й, коли відзначається ще одна ювілейна дата - 50 років Сахаджа Йоги в світі.
Сахаджа Йога – це метод духовного самовдосконалення і саморегуляції, заснований на ґрунті давніх знань та практик. Підходить для сучасних людей, які знаходяться тут і зараз і шукають духовного вдосконалення. В Україні Сахаджа Йога набула поширення з жовтня 1989 року. Тоді до України завітала засновниця цього методу йоги Нірмала Шрівастава (1921-2011). Вона сім разів відвідувала Україну з публічними програмами. У переповнених залах і на відкритих стадіонах свою духовну реалізацію отримали понад 20 тисяч шукачів істини.
Фестиваль «Гімн Світлу» стартував 13 вересня в Українському домі та протягом року пройде у Харкові, Дніпрі та Львові.

Графік роботи:

13 по 15 вересня

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6