Події

Фестиваль «Віртуози фолку»

17 листопада запрошуємо киян та гостей столиці на крутецький фестиваль «Віртуози фолку»! В Українському домі зранку і до пізнього вечора звучатиме українська музика і пісня від троїстої музики - до фолк-року.

ВХІД ВІЛЬНИЙ з 10:00 до 18:00 - одночасно у двох залах ви будете мати унікальну можливість:
- почути 28 колективів-учасників, лауреатів та гостей фестивалю;
- відвідати виставки ексклюзивних колекційних робіт майстрів з виготовлення етно-музичних інструментів і народних ремесел;
- взяти участь в майстер-класах відомих майстрів та виконавців з різних куточків України;
- зустрітись з діячами культури та мистецтва, науковцями та давніми друзями і знайомими;
- зробити селфі з артистами, майстрами, композиторами…

о 18:00 – Гала-концерт за участі зіркових гостей та лауреатів фестивалю:
Ілларія, Ніна Матвієнко, Олена Кулик та ансамбль «ДНІПРО», The Doox, супер проект від Олеся Журавчака & Нікіти Рубченка & Ars Nova, GG ГуляйГород, Кралиця & Folky Funky, Георгій Матвіїв та ансамблева група НАОНІ, Zgarda, Кирило Стеценко, Іван Ткаленко, і багато-багато інших…
Ведучі: Анна Заклецька та Юрій Доник

Квитки на гала-концерт від 100грн.
https://kontramarka.ua/uk/ii-kiivetnomuzikfest-virtuozi-folku-50133.html
https://kiev.karabas.com/ua/gala-koncert-festivalyu-virtuozi-folku

Київ-етно-мюзік-фест «ВІРТУОЗИ ФОЛКУ» впродовж трьох років об’єднує всіх, хто у своїй творчості звертається до скарбів української народної музики («автентиків», «академістів», представників сучасних музичних стилів), створює широкий майданчик для спілкування, а також відкриває нові цікаві імена.

Фестиваль відбувається за підтримки Департаменту культури КМДА.
Автор проекту – співачка, народна артистка України Олена Кулик.
Організатор – Київський академічний ансамбль української музики «ДНІПРО».
Партнер Фестивалю – ДП «Український дім», Міжнародний еко-культурний фестиваль "Трипільське коло". За сприяння - Міністерства культури України, Національної всеукраїнської музичної спілки, Національної спілки кобзарів України, Товариства зв'язків з українцями за межами України «Україна-Світ». Інформаційні партнери фестивалю: UA:Суспільне, Еспресо TV, телеканали «РАДА», "Наш", «Етно», 8 канал, ТРК "Київ", радіо Країна FM, Главком, Gazeta.ua, Слово Просвіти, Україна молода, Жінка-Українка.

Сайт: virtuozyfolku.com.ua,
facebook.com/virtuozy.folku
youtube.com/channel/UCA5J7cVkH4OKWzPXu9NIRPg

Графік роботи:

17 листопада

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6