Події

Фінал ЕкоТехно Україна 2020 в Українському Домі

7 лютого в Українському Домі пройшов фінальний етап та урочиста церемонія нагородження учасників ЕкоТехно Україна 2020. Ця знакова подія об’єднала під одним дахом юних науковців та дослідників, які представили свої інноваційні проєкти.

Про конкурс

ЕкоТехно Україна — це національний етап ISEF (International Science & Engineering Fair), найбільшого у світі конкурсу науково-технічної творчості школярів. 

Конкурс був заснований у 1950 році у США, однак вже давно переріс із формату локального ярмарку до масштабного міжнародного заходу, що збирає близько 1800 учасників з майже 80 країн світу. Молоді вчені представляють наукові розробки у 17 категоріях знань. Переможців визначають журі, до складу якого входять Нобелівські лауреати та вчені зі світовим ім’ям.

В Україні національний етап ISEF проводиться з 2005 року. Протягом 15 років головним спонсором виступала корпорація Intel, однак з 2020 року корпорацію змінить компанія Regeneron. Конкурс ISEF в Україні має широку аудиторію, залучуючи бізнес, громадські організації, наукові товариства, фонди, університети.

— Мета всього ISEF і ЕкоТехно України зокрема — інтеграція в молодих українських вчених у міжнародний освітній простір і демонстрація їхніх найсучасніших наукових проєктів, — розповідають організатори національного етапу. — Ми виконуємо важливе завдання: виявляємо та підтримуємо обдарованих у різноманітних сферах науки й техніки, сприяємо розвитку інженерної думки серед молоді та популяризуємо академічні дослідження молодих вчених й науку як професію.

Результати ЕкоТехно Україна 2020

7 лютого Український Дім перетворився на епіцентр технологій та інновацій, адже весь простір центральної зали зайняли учасники національного етапу конкурсу зі своїми проєктами. Загалом до фінального етапу відбору пройшли 230 робіт, з яких відібрали 4 — і саме ці четверо молодих науковців будуть представляти Україну на ISEF у США вже у травні.

Конкурс пропонує великий вибір категорій для дослідження. Так, перше і друге місце посіли проєкти у категорії «Науки про людину». Учениця 11 класу Єва Малярчук представила проєкт на тему «Попередження конфліктів в учнівському колективі середнього та старшого шкільного віку як інструмент превенції булінгу» — проєкт актуальний, навіть злободенний, адже боротьба із булінгом у різних його проявах сьогодні як ніколи активна. А 10-класниця Анастасія Кислова обрала тему «Вирішення проблеми надлишкової ваги людства шляхом вибору посуду для подачі їжі», показавши нетривіальний підхід до розв’язання досить глобальної проблеми.

Третьою фіналісткою стала учениця 9 класу Юлія Віктосенко із проєктом у категорії «Хімічна інженерія» на тему «Отримання каротиноїдів через утворення композиту Zn-Al подвійно-шаровий гідроксид – каротиноїд» IN VITRO в середовищі фрешів овочів та фруктів». Четвертий проєкт представив 11-класник Руслан Неруш. Він обрав категорію «Екологічна інженерія» і тему «Нова методика оцінки процесу дигресії екосистем».

— Ми раді можливості підтримати такий важливий проєкт, як ЕкоТехно Україна 2020, — зазначила директорка Українського Дому Ольга Вієру. — Це престижна та представницька подія для всієї країни. Надбання молодих українських учених будуть презентовані всьому світу, а Україна знову заявить про себе, як про інноваційну державу з прогресивною, активною молоддю. І хто знає, може саме один з проєктів українських фіналістів у майбутньому змінить світ. 

Команда Українського Дому щиро вітає переможців, бажає їм успіхів на конкурсі в США та сподівається, що проведення урочистого фіналу ЕкоТехно Україна у національному центрі стане гарною традицією. 

Текст: Марія Богатікова

Фото: Фейсбук

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6