Події

Форум інклюзивної політики «Нові можливості»

 

12 жовтня 2018 року в Українському домі відбувся Форум інклюзивної політики «Нові можливості».

Під час Форуму відбувалися чотири панельні дискусії з презентацією практик створення інклюзивного середовища, застосування новітніх технологій в розвитку інклюзії, презентація мистецьких проектів та адаптованої літератури для розвитку мовлення у дітей з особливими освітніми потребами.
Також спікери ознайомили з досвідом працевлаштування людей з інвалідністю, зокрема і через соціальне підприємництво. В рамках проекту видано порадник «Наше місто – зручне та доступне для всіх» , а також календар на 2019 рік з абеткою жестової мови. Форум перекладала жестовою мовою перекладачка програми ТСН - Людмила Руденко.
Модератор: Уляна Пчолкіна, голова осередку в Київській області ГО «Група активної реабілітації», телеведуча, фіналістка першого у світі Міжнародного конкурсу краси для дівчат на візках (Miss Wheelchair World 2017).
Учасники Форуму - відомі громадські діячі, керівники закладів реабілітації людей з інвалідністю, діячі культури, представники IT компаній , представники Міністерства освіти, соціальної політики, представники студентства та журналісти.
Форум інклюзивної політики «Нові можливості» розпочався презентацією про діяльність Урядової уповноваженої особи з інвалідністю Раїси Панасюк: «Досягнення. Напрацювання. Плани». Протягом дня, відбулися чотири панельні дискусії, інклюзивний концерт та виставки. Фотовиставки: «Присвячена пам’яті Раїси Панасюк» (БФ «Людмили Станіславенко»); «Навколо світу на інвалідному візку» (Микола Подрезан); «Матуся, ти повірила у мене» (ГО ВО «Союз осіб з інвалідністю України»); «Ми інакші, але ми серед Вас» (ГО «Вінниця Даун Синдром»); «Паростки» (режисер театру «Паростки» Віталій Любота, фотограф Наталія Кондратюк).
Також відбулась виставка декоративно-прикладного мистецтва, де було презентовано вироби людей з інвалідністю: декоративні вироби, живопис, барельєфні картини, біжутерія, народна вишивка, картини та багато іншого. Працювала виставка та презентація інклюзивної літератури від «Видавничий центр «12» та «ДивоГра».
Організатори Форуму були Ірина Борзова, Всеукраїнська громадська організація «Розвиток. Розвиток» та громадська організація «Гармонія» за підтримки КМДА, «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада».

Графік роботи:

12 жовтня

о 10:00

Вхід вільний

{phocagallery view=category|categoryid=168|limitstart=0|limitcount=0}

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6