Події

Комедія «ПРИМИ»

18 вересня в Українському домі з успіхом пройшла авантюрно романтична комедія «ПРИМИ» за мотивами американського комедіографа Кена Людвіга. Вистава повернула глядача в часи світанку бродвейської комедії.

Історія двох друзів-акторів невдах, в житті яких здавалося б є все – але, як зазвичай, часто не вистачає грошей. В один прекрасний день Джеку і Лео попадається в руки одна ооооочень цікава газета, в якій повідомляється, що одна багата пані (вірніше дама похилого віку) на старості років зібралася відходити в інший світ і згадала про свої мільйони, що вони просто пропадуть. Вона вирішила зробити добру справу - відшукати своїх далеких родичів -племінників. Нарешті Джеку і Лео посміхнулася фортуна і вони задумують хитромудрий план представитись тими давно зниклими племінниками, які довгі роки безуспішно розшукували свою улюблену тітоньку і ось сама доля у вигляді оголошення в газеті привела їх до неї. Джек і Лео вже потирають руки в передчутті мільйонів, як зміниться їхнє життя. Але не тут то було. У підсумку з'ясовується, що сталася помилка, що тітонька шукає не племінників, а племінниць. А наші герої, що б не упустити можливість вирішують перевтілитися в дівчат, що б провернути цю аферу.

ПРОФЕСІЙНІ ДЕКОРАЦІЇ, ЯСКРАВІ КОСТЮМИ, ЗІРКОВИЙ СКЛАД відомих за багатьма кіно- та театральних робіт акторів в поєднанні з творчим підходом талановитого режисера Марини Ягодкіної створили неймовірно яскраву емоційну атмосферу.

Графік роботи:

18 вересня

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6