Події

КОНФЕРЕНЦІЯ «ПАЦІЄНТ-ОРІЄНТОВАНА ДОПОМОГА У ЗАГАЛЬНІЙ ЛІКАРСЬКІЙ ПРАКТИЦІ»

 

Два дні поспіль, 4 та 5 грудня 2018 року в Українському домі відбувалась Конференція з міжнародною участю «ПАЦІЄНТ-ОРІЄНТОВАНА ДОПОМОГА У ЗАГАЛЬНІЙ ЛІКАРСЬКІЙ ПРАКТИЦІ».

Організатори Конференції поставели собі за мету - сформувати відчуття спільності професійних інтересів у представників закладів різної форми власності та господарювання та розробити напрямки викладання та надання медичної допомоги з точки зору пацієнт-орієнтованої концепції. На заході розглядалися питання, які виникають під час реформування системи охорони здоров’я, зокрема питання освіти, клінічні проблеми і підходи до їх вирішення, питання ефективного менеджменту для керівників закладів ЦМСД, відбувались сесії молодих науковців та ін., а також проводилися майстер - класи, лекції, ворк-шопи під модерацією міжнародних партнерів.

У заході прийняли участь понад 700 осіб з різних регіонів України: сімейні лікарі, медичні сестри загальної практики-сімейної медицини, головні лікарі закладів ПМД, викладачі кафедр сімейної медицини, молоді науковці, іноземні партнери з Великобританії, Ізраїлю, Словенії, Швейцарії.

За оцінками профільних експертів, Конференція відбулась на високому професійному рівні і стала ще однією цеглиною в реформуванні української медицини загалом.

 

Графік роботи:

04-05 грудня

{phocagallery view=category|categoryid=201|limitstart=0|limitcount=0}

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6