Події

Конгрес анестезіологів України

 

В царині української медицини 13-15 вересня 2018 року в Українському домі відбувся Конгрес анестезіологів України.

Подія, на перший погляд, вузькоспеціалізована, але сама тематика зачіпала усі напрямки медицини в Україні.
В центральній залі Українського дому працювала спеціалізована виставка сучасного медичного обладнання.
Потужні медичні фірми представили також весь спектр послуг, які вони здатні надавати в галузі.
Вщент переповненій слухачами концертній залі всесвітньо відомі в медицині спікери ознайомлювали із новітніми українськими розробками та досягненнями в анестезіології.

Сама тематика Конгресу охоплювала широке коло тем застосування анестезіології в медицині, а це: інтенсивна терапія критичних станів; анестезіологічне забезпечення та інтенсивна терапія передопераційного періоду; лікування гострого та хронічного болю; антибактеріальна терапія та проблеми антибіотикорезистентності; інтенсивна терапія сепсису та септичного шоку; інфузійна терапія – сучасний стан питання; нутритивне забезпечення в клінічній практиці; сучасні проблеми інтенсивної терапії та анестезіологічного забезпечення в акушерстві, гінекології та педіатрії.
Робота Конгресу була насичена майстер-класами досвічених спеціалістів.
Також відбулось засідання Правління ГО «Асоціація Анестезіологів України», на якому було прозвітовано про роботу керівних органів ААУ.
В ході Конгресу в останній день його роботи працювала секція для медичних сестер анестезистів та Конкурс наукових робіт молодих вчених.
Участь в роботі Конгресу також прийняла виконувач обов’язків Міністра охорони здоров’я – Уляна Супрун.
Конгрес анестезіологів України завершив свою роботу, залишивши за собою ще один щабель росту рівня надання послуг медицини в Україні.

Графік роботи:

13-15 вересня

{phocagallery view=category|categoryid=148|limitstart=0|limitcount=0}

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6