Події

Конкурс-фестиваль таланту та краси «Казкові Мрії»

 

7 червня 2018 році в Українському домі Благодійна організація «Міжнародний Благодійний Фонд «Справедливість» провела щорічний всеукраїнський конкурс-фестиваль таланту та краси для дітей з інвалідністю «Казкові Мрії».

Мета заходу – підтримка та розвиток талановитих дітей з інвалідністю, розкриття їх творчого потенціалу та подальшого розвитку, а також соціалізація дітей з інвалідністю.
Фестиваль складався з конкурсу краси (дефіле), виставки творчих робіт, шоу талантів, гала-концерту, творчих майстер-класів та інтерактивів, творчих проектів. Також в рамках фестивалю проходило дефіле дітей з синдромом Дауна в браннях від відомих українських дизайнерів: Катерини Сильченко, Наталії Бойко, Ольга Бублікової та бренду TAGO.
Конкурс-фестиваль є соціально-культурним заходом всеукраїнського значення та проводиться в Києві за участю дітей з інвалідністю з усієї країни. Виступи учасників конкурсу-фестивалю оцінювало високопрофесійне журі з України, що складалось з провідних діячів культури і мистецтв, зірок шоу-бізнесу, акторів, режисерів, поетів, а саме: Лариса Ніцой - українська письменниця; Сергій Танчинець - лідер гурту "Без обмежень"; Світлана Трифонова - українська паралімпійська лижниця, заслужений майстер спорту України; Ахтем Сеїтаблаєв – український актор та режисер кримськотатарського походження; Дарія Кудімова – ведуча на 24 каналі; Ведучими фестивалю були - Антонов Дмитро та Тала Калатай.
«Цей фестиваль дуже нам потрібен як людям з інвалідністю, тому що він дозволяє нам розкривати свій потенціал і показує іншим людям, що ми також можемо багато чого робити – співати, танцювати, малювати. Номерів однакових нема!» - ділився враженнями минулорічний учасник фестивалю Ростислав Громов.
Відвідавши такий захід, починаєш розуміти, що у твоєму житті нема проблем.

Графік роботи:

7 червня

о 14:00

{phocagallery view=category|categoryid=128|limitstart=0|limitcount=0}

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6