Події

KYIVNESS: NATIONAL CENTER UKRAINIAN HOUSE Різдвяний KYIVNESS у національному центрі “Український дім”

14-15 грудня Восьмий курований маркет KYIVNESS відкриває різдвяний сезон! Цього разу організатори запрошують містян до масштабної події під розкішним куполом радянського ампір.

Цього разу буде презентовано понад 70 учасників, серед яких локальні бренди, молоді інстаграм-проекти та приватні колекціонери, кожен з яких — знахідка. На вас чекатимуть тільки найкращі, ретельно відібрані командою організаторів учасники.

На KYIVNESS можна знайти найбажаніші речі з маркетів світу (A current Affair LA, Rose Bowl Pasadena, Lost&Found Barcelona), секретних шоу-румів Парижу та Копенгагену, яких немає в жодних путівниках, вінтаж Chanel, Dior та Prada від відомих особистостей.

А також - рідкісні кімоно, сорочки, денім, плаття, костюми Armani, Ungaro, Jil Sander, Versace, Escada. Звичайно, необхідну базу: косухи, светри, джинси, брюки «як у Енні Холл».
Тут буде все: від класичного Burberry до вишуканого YSL і мінімалістичного Yohji Yamamoto.

У окремій секції розташується декор та посуд. Будуть презентовані селективні предмети інтер'єру — будь то старовинна різьблена попільничка або японське віяло, італійське скло або витончена кераміка від локальних брендів.

Особливу увагу приділено колекціям книг, платівок, свічок та нішевих парфумів, що розмістяться під куполом Українського дому.

Організатори рекомендують відразу звільнити цілі вихідні: крім самого маркету, на п’ятому поверсі монументальної будівлі буде влаштований чіл-аут та KYIVNESS BISTRO. Панорамні вікна з видами старого міста, Арки Дружби народів, схилів Дніпра, усе це - у супроводі ретельно відібраних гастрономічних проектів та лайнапа від кращих музичних проектів Києва.

Отож, 14-15 грудня
5 поверх Українського дому
11.00 - 20.00

Квитки можна придбати на вході:
Weekend pass (2 дні, відвідування з 11.00) - 200 uah
Preview ticket (1 день, відвідування з 11.00) - 150 uah
General admission (1 день, відвідування з 13.00) - 100 uah

Для дітей до 12 років та пенсіонерів — безкоштовно.

VIVA LA KYIVNESS! Побачимось!

Графік роботи:

14-15 грудня

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6