Події

МЕДІАЗАЛЕЖНІСТЬ. УКРАЇНСЬКА ВЕРСІЯ

З 20 листопада до 12 грудня у Національному центрі «Український дім» відбудеться виставка сучасного українського мистецтва «Медіазалежність. Українська версія».

Кураторка виставки — мистецтвознавиця Вікторія Бурлака, яка провела ґрунтовне дослідження теми постмедійності в українському мистецтві від 80-х років до наших днів.

«Медійна» епоха кардинально змінила спосіб контакту людини із зовнішнім світом. Фотографічне бачення дало художникам новий інструментарій та новий доступ до реальності, який втілився у творах візуального мистецтва від живопису, графіки, скульптури та інсталяцій до медіа мистецтва. «Постмедійними» називають роботи, які живописними засобами імітують погляд крізь об'єктив, картини, написані у кіно- або фотостилістиці.

На виставці «Медіазалежність. Український версія» будуть представлені роботи знакових для сучасності та історії українського мистецтва художників — Арсена Савадова, Олега Тістола, Василя Цаголова, Олега Голосія, Олександра Гнилицького. Своє бачення постмедійності представлять Ксенія Гнилицька, Ігор Гусєв, Олексій Сай, Іван Сай, Степан Рябченко, Марго Рєзнік, Анна Легенька, Анна Роєнко, Ксенія Оксінь, Ave Libertatemaveamor, Rými art group, Стан Квітко, Юлія Савенко, Юлія Кисіль, Юлія Лебедь, Ольга Дрозд, Юрій Сивирин, Андрій Сидоренко, Катя Березницька, Альона Гром та Борис Кашапов.

Протягом виставки на гостей чекають:
Кураторські екскурсії виставкою — 23 листопада, 30 листопада та 7 грудня о 14:00
26 листопада о 19:00 — презентація книги Вікторії Бурлаки «Постмедійна оптика. Українська версія»
29 листопада о 17:00 — дискусійна панель «Мистецтво та бізнес. Пошук синергетичної взаємодії».
10 грудня о 18:00 — освітній проєкт «Знайомство з українською арт-сценою: класики та сучасники»: зустріч з художниками-учасниками виставки.

Вхід на події за квитком на виставку. Вартість квитка: 50 гривень

Квитки можна придбати у касі Українського дому або за посиланням: https://bitly.su/13aZ

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/2729215953768436/

Виставка «Медіазалежність. Українська версія» стане стартом програми «Культурні ініціативи — освіта, діалоги, комунікації». Проєкт здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Графік роботи:

З 20 листопада до 12 грудня
(крім 5, 6 та 11 грудня) з 11:00 до 20:00

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6