Події

Міжнародний форум «Smart Building»

 

27 та 28 лютого в Українському домі працював міжнародний форум «Smart Building».

SMART BUILDING - міжнародна професійна виставка і конференція, що продемонструвала світовіукраїнські досягнення в галузі інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності та smart- рішень для створення «розумного будинку» і «розумного міста».
Цей унікальний майданчик, розміщений в центральній локації країни – Українському домі, об'єднав стартапи, невеликі локальні компанії, а також відомі світові бренди і компанії ринку розумних технологій і будівництва. На одному майданчику зібралися великі компанії і експерти, представники державних структур та стартапи, а також всі зацікавлені у розвитку smart-технологій і застосуванні новацій на ринку будівництва.

На заході було представлено 6 тематичних блоків, а саме: розумний будинок; розумне місто; енергоефективність; автоматизація будівель; IoT- рішення; безпека.

В рамках ділової програмивідбулась дводенна конференція і виступило понад 30 спікерів. А виставкова зона представилапонад 30 компаній - новаторів у сфері технологій сучасного будівництва.
Захід відбувся за підтримки галузевого Міністерства і профільних організацій, КМДА, УСПП, а важливим фактором стало відвідування заходу представниками міських рад центральної України.
Відвідали такий захід чимало бажаючих - від споживачів до технічних директорів великих компаній, від забудовників до представників ОСББ, від розробників і учасників ринку до представників міської влади.

 

Графік роботи:

27 - 28 лютого

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6