Події

Міжнародний волонтерський та ветеранський форум «Там, де ми – там Україна»

 

7 грудня в Українському домі проходив Міжнародний волонтерський та ветеранський форум «Там, де ми – там Україна».

В ході заходу йшли активні обговорення проблемних питань функціонування української системи психологічного оздоровлення, перспективи впровадження найефективніших іноземних практик психологічної адаптації, а також розглянуті питання широкого впровадження інституцій первинного психологічного контакту формату «Дім ветерана «Війна за свідомість.

Пройшло обговорення щодо формування інформаційного середовища для громадян України на тимчасово окупованих територіях». У рамках панельної дискусії відбувся підсумковий звіт БФ «Інформаційно-координаційний центр» за 2 роки. Учасники дискусій: ветерани, психологи, волонтери та представники уряду та народні депутати.

Співорганізатор даного заходу: Міністерство у справах ветеранів. Також подія відбулася за участі Уповноваженого Президента з питань реабілітації учасників АТО Вадима Свириденка.

 

Графік роботи:

7 грудня

{phocagallery view=category|categoryid=203|limitstart=0|limitcount=0}

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6