Події

Музичний фестиваль «FROM-TO»

 

9 червня в Українському домі відбувався незвичайний Фестиваль музики, змін, трансформації талановитих та креативних. Такого видовищного дійства ще не було.

Надзвичайно цікавий неординарний формат фестивалю, а саме, мікс класики, рок та поп музики; FROM-TO – від потужного Форте до вражаючого Піано, від академічної манери співу до всепоглинаючого року, від традиційного класичного виконання кращих світових перлин музичного мистецтва до унікальних інтерпретацій та експериментів.
Це було неповторне музичне свято! Класичні колективи виконували нестандартну для себе музику - рок, поп, джаз та навпаки, рок і поп- колективи виконували музику із класичних репертуарів у своєму баченні.
У фестивалі приймали участь: Гурт «Toys@Hammers», гурт «Mules and butterflies», гурт «Sunshine», Іван Ткаленко електробандура, Вадим Мітряєв та Галина Ходаківська, гурт «Восьмий день», Стас Колотов, гурт «Мимовільні», Анна Зарецька, проект Володимира Веклича «Київ 1.7» , квартет «Іmpressio», Вікторія Заболоцька.
Артисти подарували публіці надзвичайні незабутні враження, давши можливівсть поринути у всесвіт мелодій небес.

Графік роботи:

9 червня

{phocagallery view=category|categoryid=130|limitstart=0|limitcount=0}

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6