Події

Науково-практична конференції з міжнародною участю «Інфекційні захворювання у дітей. Сучасний погляд на діагностику, лікування та профілактику»

 

28 березня 2019 року в Українському домі відбулася науково-практична конференція «Інфекційні захворювання у дітей. Сучасний погляд на діагностику, лікування та профілактику».

Захід внесено в «Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, що проводяться в 2019 році МОЗ та НАМН України» №77 Організатори заходу: МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я УКРАЇНИ Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, кафедра дитячих інфекційних хвороб.

Наукова тематика конференції: 1. Хронічні вірусні гепатити у дітей 2. Грип та гострі респіраторні інфекції 3. Інфекції, що передаються повітряно-крапельним шляхом 4. Герпесвірусні інфекції 5. Нейроінфекції у дітей 6. Кишкові інфекції у дітей 7. Захворювання з синдромом екзантем у дітей 8. Інтенсивна терапія в клініці дитячих інфекцій 9. Імунопрофілактика та вакцинація 10. Пробіотики в інфектології та дитячій інфектології 11. Сучасні противірусні препарати в клініці дитячих інфекцій 12. Антибактеріальні препарати в практиці педіатра і дитячого інфекціоніста 13. Антибіотикорезистентність збудників інфекційних захворювань 14. Пробіотичні продукти харчування в педіатрії

До участі у роботі конференції було запрошено дитячих інфекціоністів, педіатрів, лікарів-інфекціоністів, лікарів загальної практики/сімейної медицини, завідувачів та спеціалістів науково-дослідних лабораторій, лікарів станцій/відділеннь швидкої та невідкладної медичної допомоги, терапевтів.

 

Графік роботи:

28 березня

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6