Події

Освітній Форум Ріелторів

6 вересня в Українському домі відбувся перший великий захід для ріелторів у вересні цього року і єдиний в столиці. 

У програмі форуму були:
- 12 академічних годин супер-знань, море нової інформації і нетворкінг з цікавими колегами.
- 12 спікерів, які розказали про те:
• як стати сильною особистістю;
• як створити собі позитивний імідж і надійну репутацію;
• як зараз результативно працюють з комерційною, вторинної, первинної нерухомістю;
• як, врешті-решт, перетворитися в машину з укладання угод.
На Форумі відбувся МЕГА-БАТЛ не людей, не майданчиків, навіть не компаній, .. а ідеологій, майже релігій ведення ріелторського бізнесу - роботи від покупця і від продавця.
Хто був на батлі? Ідеології були представлені яскравими їх апологетами - в одному кутку рингу - Олена Маленкова (KDU Realty Group | робота від продавця), а з іншого - Леонід Косачов (АН Конкорд | робота від покупця).

Також Анна Чаплигіна розповіла, як сформувати позитивний імідж в очах ваших клієнтів і партнерів ще до того, як ви покажете свій професійний рівень.
- Олександр Сударкін навчив, як тримати свою позицію під час напружених і складних переговорів і як діяти під тиском опонента.
- Андрій Правдин пояснив, як кожен ріелтор може заробити, працюючи з покупцем.
- Артем Візарт показав, як просувати особистий бренд і бізнес в Instagram зі своєю кращою темою - INSTABOSS.
- Валентин Ленченко пояснив, як в 2019 році ефективно продавати офіси і будь-яку іншу комерційну нерухомість на реальних прикладах.

Графік роботи:

6 вересня

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6