Події

Події

Фінал ЕкоТехно Україна 2020 в Українському Домі
Фінал ЕкоТехно Україна 2020 в Українському Домі

7 лютого в Українському Домі пройшов фінальний етап та урочиста церемонія нагородження учасників ЕкоТехно Україна 2020. Ця знакова подія об’єднала під одним дахом юних науковців та дослідників, які представили свої інноваційні проєкти.

Детальніше
Другий Форум
Другий Форум "Елеватор-2020"

24 січня 2020 року Група Компаній "ПроАгро Груп" та Українська Зернова Асоціація проведуть Другий Форум "Елеватор 2020" у національному центрі Український дім.

Детальніше
Вистава театру КХАТ «Гамлет»
Вистава театру КХАТ «Гамлет»

25 січня вперше на сцені Українського дому улюблена вистава київських глядачів «ГАМЛЕТ» Вільма Шекспіра у постановці театру КХАТ.

Детальніше
«Україна всесвітня»
«Україна всесвітня»

17 грудня в Національному центрі «Український дім» відбудеться презентація документального серіалу Сергія Проскурні «Україна всесвітня»

Детальніше
«Стандарти інструментів блокчейну»
«Стандарти інструментів блокчейну»

11 грудня 2019 року в Національному центрі «Український дім» відбувся круглий стіл Науково-дослідницького центру правових рішень у сфері застосування технологій розподіленого реєстру на тему «Стандарти інструментів блокчейну».

Детальніше
KYIVNESS: NATIONAL CENTER UKRAINIAN HOUSE Різдвяний KYIVNESS у національному центрі “Український дім”
KYIVNESS: NATIONAL CENTER UKRAINIAN HOUSE Різдвяний KYIVNESS у національному центрі “Український дім”

14-15 грудня Восьмий курований маркет KYIVNESS відкриває різдвяний сезон! Цього разу організатори запрошують містян до масштабної події під розкішним куполом радянського ампір.

Детальніше
МЕДІАЗАЛЕЖНІСТЬ. УКРАЇНСЬКА ВЕРСІЯ
МЕДІАЗАЛЕЖНІСТЬ. УКРАЇНСЬКА ВЕРСІЯ

Виставка «Медіазалежність. Українська версія» стала першим самостійним проєктом Українського дому після оголошення перезавантаження інституції. Вона тривала з 21 листопада до 10 грудня і зібрала в одному просторі роботи різних поколінь українських художників. Фундамент проєкту — книга-дослідження «Постмедійна оптика. Українська версія» мистецтвознавиці Вікторії Бурлаки, яка й стала кураторкою виставки.

Детальніше
Фестиваль «ДоДому на Різдво»
Фестиваль «ДоДому на Різдво»

З 14 до 20 грудня 2019 року в Українському домі проходив фестиваль «ДоДому на Різдво». Команда спробувала об’єднати в одному просторі дух свята, українські звичаї й мистецтво та створити нову святкову локацію у самому серці Києва.

Детальніше
«Навички сучасного лідера»
«Навички сучасного лідера»

13 жовтня запрошуємо в Український дім на тематичну зустріч «Навички сучасного лідера» у рамках форуму «Важливості».

Детальніше
«Український дім. Перезавантаження»
«Український дім. Перезавантаження»

10 жовтня о 16:00 у Національному центрі «Українській дім» (вул. Хрещатик, 2) відбудеться презентація нової концепції діяльності інституції — «Український дім. Перезавантаження».

Детальніше

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6