Події

Пленум «Акушерство та гінекологія: актуальні та дискусійні питання»

ГО «Асоцiацiя акушерiв-гiнекологiв України» повідомляє, що 3-4 жовтня 2019 року в Українському домі планується проведення Пленуму Асоціації акушерів-гінекологів України та науково–практичної конференції з міжнародною участю «Акушерство та гінекологія: актуальні та дискусійні питання». 

Захід внесено в «Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково – практичних конференцій, які проводитимуться у 2019 р.» (№ 305), затверджений МОЗ та НАМН України.

Організаторами заходу є: Міністерство охорони здоров’я України, Національна академія медичних наук України, ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України», Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика та Український державний інститут репродуктології, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені Академіка О. М. Лук’янової НАМНУ». В рамках конференції будуть представлені доповіді провідних вітчизняних та зарубіжних фахівців в галузі акушерства та гінекології.

Плануються до розгляду наступні питання: досягнення та проблеми репродуктивної медицини; проблемні питання акушерства в Україні в сучасних умовах; аналіз материнської смертності та шляхи її зниження; перинатальна медицина та медицина плода; досягнення та проблеми гінекології; невідкладні стани в акушерсько–гінекологічній практиці: сучасні підходи до діагностики та надання допомоги; сучасні аспекти екстрагенітальної патології; інтенсивна терапія та анестезіологія в акушерсько-гінекологічній практиці; інноваційні хірургічні технології в гінекологічній клініці; проблемні питання онкогінекології; жіноче здоров’я у різному віці; проблеми організації, навчання, підвищення кваліфікації, міждисциплінарної взаємодії в акушерстві та гінекології.

Це найпотужніший науково-освітній захід, який щороку збирає понад 1000 учасників і підготовка до якого триває весь рік.

Участь у даному дводенному форумі рівноцінна відвідуванню щонайменше 10 менш масштабних вузькотематичних заходів, адже у нас представлено більше 10 тематичних секційних засідань (більше 200 доповідей), які для Вас підготували і проведуть провідні акушери-гінекологи країни, окреме засідання, вже традиційно, за участі провідних представників міжнародних організацій FIGO та EBCOG, секція молодих вчених України, Латвії, Португалії, Польщі та інших країн. Буде проведено кілька майстер-класів, онлайн-включення з операційних та презентації з відеоматеріалами провідних хірургів України.

І нарешті сенсація сезону – окрема секція, яку самостійно організує та проведе загадкова та інтригуюча група з соціальної FB «АКУШЕРСТВО ТА ГІНЕКОЛОГІЯ, ОБГРУНТОВАНІ ДОКАЗАМИ» - вперше в реалі.
Серед доповідачів – найяскравіші і найхаризматичніші зірки вітчизняного акушерства, гінекології та репродуктології.
У холах буде організована виставка фармацевтичної продукції, медичної техніки та виробів медичного призначення, медичної літератури.
До участі запрошуються головні (позаштатні) спеціалісти з акушерства та гінекології управлінь (головних управлінь) охорони здоров’я ОДА, Київської міської державної адміністрації, практичні лікарі, представники профільних кафедр медичних університетів, академій та інститутів МОЗ та НАМН України.
Більше ніде Ви не зможете за 2 дні ознайомитись з таким величезним обсягом інформації, а до того ж отримати сертифікат, що надає 10 балів до атестаційного портфоліо.

ЧЕКАЄМО НА ВАС! ПОСПІШАЙТЕ РЕЄСТРУВАТИСЬ, КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА!

Дізнатись більше про захід та заповнити форму реєстрації Ви зможете на сайті ГО «Асоцiацiя акушерiв-гiнекологiв України»
http://www.aagu.com.ua/news/conference_03-04.10.19.php

Графік роботи:

3-4 жовтня 

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6