Події

Public talk: Смак і сіль української кухні

19 лютого о 15:00 у Національному центрі «Українській дім» відбудеться серія публічних діалогів під назвою «Смак і сіль української кухні». Зустріч стане стартом культурно-освітнього проєкту з актуалізації спадщини «Смак свободи». 

Кухня будь-якої країни — це частина її культури. У випадку України, кухня — це філософія ставлення до життя. За радянських часів закріпився стереотип, нібито наша кухня — це проста селянська їжа, їжа «робітничого класу». Насправді ж багатогранність й аристократизм поняття «українська кухня» розкривається у вишуканості рецептів, традиціях для створення затишку під час кожної трапези, унікальних для свого часу раціонах здорового харчування для дітей, дорослих, вагітних, людей літнього віку.

Ми хочемо пишатися своєю шляхетною кухнею та її традиціями. Й сучасним переосмисленням цих традицій. Тому починаємо діалоги про це. 19 лютого поговоримо про наступне:

15:00 «Глибина традицій кухні через покоління»
Учасники панелі: Ольга Вієру, Лариса Латипова, Олена Івановська, Іван Плачков

15:50 «Де нині точки зростання смаку української кухні»
Учасники панелі: Євген Клопотенко, Дмитро Борисов, Савелій Лібкін, Володимир Ярославський, Олександр Котолуп

16:50 «Судді чи прихильники української кухні?»
Учасники панелі: Ілона Довгань, Володимир Мжельський, Олена Борисова, Олена Брайченко, Анжеліка Рудницька

Список учасників діалогової панелі буде доповнюватися.

Модератор: Larisa Mudrak, президент Win Win Communication (комунікації вищого політичного рівня), CEO FBN-Ukraine

Організатори заходу: Національний центр «Український дім», Win Win Communication, Osvita Market, Ganzаfilm

Реєстрація для представників ЗМІ: https://forms.gle/3u8DfDofDXkHSnLv7

Графік роботи:

19 лютого

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6