Події

«Ще не вечір»

25 липня 2019 р. о 19:00 Київський театр поезії та пісні запрошує до Українського дому на вечір пам'яті Володимира Семеновича Висоцького, щоб показати всім оновлену, а скоріше для багатьох нову програму по творчості Висоцького «Ще не вечір».

Сценарна група відібрала з величезного творчого доробку Висоцького приголомшливо цікавий ряд пісень і віршів, серед яких багато ліричних, філософських і юморних пісень. Організатори вирішили в цей раз, в прекрасний літній день, обійтися без трагічних військових пісень, які так співзвучні сьогоднішнім реаліям.

У найважчі роки пісні Висоцького допомагали українському народові жити і боротися, а зараз нехай допомагають зберегти честь, гідність і віру в краще життя.

Перед Вами виступлять кращі виконавці пісень і віршів В. Висоцького:
• Заслужений артист України, бард, актор театру і кіно - Борис Георгієвський;
• Бард, композитор, поет, археолог, сценарист - Тимур Бобровський;
• Артист театру і кіно, бард - Дмитро Макляк;
• Бард, композитор, поет, «срібний голос» авторської пісні - Ольга Богомолець.
Блискучі музиканти театру, як завжди будуть тепло зустрінуті публікою:
• Піаніст, аранжувальник, керівник ансамблю - Іван Харламов;
• Чудовий гітарист - Сергій Озерян;
• Крутий, характерний контрабасист - Єгор Славінський.

Квитки:

https://kontramarka.ua/ru/event/vecir-pamati-volodimira-visockogo-55849-86144.html

https://concert.ua/ru/event/vysockiy

https://kiev.karabas.com/vechir-pam-yati-volodimira-visockogo-4

https://esport.in.ua/uk/event-vecir-pamati-volodimira-visockogo-55712-84091.html

Графік роботи:

25 липня

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6