Події

Сезонний маркет «Дні українських брендів»

Запрошуємо 20-23 серпня у зручний виставковий простір Українського дому відвідати сезонний маркет «Дні українських брендів». На виставці представлені бренди для жінок та чоловіків, цікаві аксесуари.

Пора прощатися з літом. Пропонуємо зустріти осінь разом на сезонній виставці «Дні українських брендів».
Сезонні маркети модного одягу, взуття та аксесуарів наочно демонструють кращі та найцікавіші колекції вітчизняних і закордонних експонентів. Дають можливість стати свідками того, як набувають форми й завтра стануть трендом сьогоднішні модні тенденції. Подивитися та спробувати на дотик тканину, а також придбати готовий виріб за цікавою ціною можна саме тут.
 
Предмети гардеробу, взуття, головні убори, сумки, шарфи та інші вироби роботи талановитих дизайнерів одягу й аксесуарів представлені на виставці.
 
Представляють свою продукцію українські виробники: невеликі модні магазинчики та шоу-руми, фабрики та нові ательє, майстри авторського хенд-мейда, косметики, і усі, хто не боїться бути яскравим і сьогодні працює не покладаючи рук.
 
В рамках «Днів українських брендів» також буде працювати сезонний маркет «Хутровий ярмарок».
Традиційний «Хутровий ярмарок» у серпні нагадує про не такі вже й далекі холоди та пропонує придбати модну, гарну, недорогу та якісну річ від виробника. Ультрамодні хутряні жакети, яскраві укорочені шубки, і так популярні вже не один рік парки з хутром у будь-якому кольорі. Ну і звичайно не варто забувати трансформери - це взагалі "бомба" для модниці - три, а то і чотири, варіанти можуть вийти з одного трансформера.
 
Експоненти, що беруть участь в хутровому ярмарку, представляють великий асортимент шуб, дублянок, шапок і аксесуарів. Моделі відповідають сучасним і модним тенденціям.
 
Плюси хутрових виставок-ярмарків незаперечні:
- передусім, це можливість купити дійсно якісну річ. На виставки експоненти везуть тільки "відбірні" кожушки та шуби, виготовлені з хутра найвищої якості, а також зшиті за найновітнішими технологіями;
- помірні та низькі ціни. На ярмарках зазвичай представлені десятки різних фабрик, бутиків і магазинів. І усе це - конкуренція. Тому ціни на вироби цілком демократичні;
- великий вибір.

Запрошуємо 20-23 серпня відвідати сезонний маркет «Дні українських брендів».

Вхід вільний з 11.00 до 19.00.

Зв’язатися з організаторами: (096) 5068334, (066) 751 5505, (093) 904 1011

Графік роботи:

20-23 серпня

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6