Події

Smartсube Fest Kyiv 2019: змагання зі швидкісного збирання головоломок та фестиваль інтелектуального дозвілля

2-3 листопада в Українському домі відбудеться Smartcube Fest Kyiv 2019: змагання зі швидкісного збирання головоломок, прекрасна можливість інтелектуального відпочинку для всієї сім'ї та гарна нагода для школярів розігріти свій мозок після осінніх канікул.

Демонструвати свою вправність в збиранні головоломок до столиці України приїдуть 250 учасників з різних куточків нашої держави, а також представники країн ближнього та дальнього зарубіжжя.

Кияни та гості міста вже вдруге в цьому році матимуть нагоду на власні очі спостерігати захоплюючі спідкуберські баталії в 13 офіційних дисциплінах WCA (кубик Рубика 2х2, 3х3, 3х3 на осліп, 3х3 ногами, 4х4, 5х5, піраміда, скьюб, мегамікс та інших). Крім того, організатори планують провести окремий фінал по збиранню кубика 3х3 для дітей до 10 років, і запевняють, що кількість секунд необхідна для збирання головоломки деякими учасниками дитячого фіналу може не сильно відрізнятися від їхнього віку.

Змагання Ukrainian Open 2019, які проводились на початку червня подарували глядачам низку національних рекордів. Максим Єлі оновив показник середнього часу збирання кубиків 6х6 та 7х7 з трьох спроб. Його результат склав 108 секунд і 172 секунди відповідно. Олексій Лукін найшвидше в Україні склав мегамінкс в одиничній спробі з результатом 38,36 секунди, і встановив рекордний середній час з 5 спроб з результатом 45,62 секунди. Організатори впевнені, що Smartcube Fest Kyiv 2019 не обійдеться без рекордів і в кожній дисципліні буде напружена боротьба.

В програмі Smartcube Fest Kyiv 2019 не тільки спортивні змагання. Показувати свою вправність у володінні мистецтвом збирання головоломок будуть учасники конкурсу мозаїк. На ваших очах кубики Рубика перетворяться з головоломки на предмет мистецтва.

Квитки: https://kubik.in.ua/catalog/speedcubing/competition/14263/

Докладніше з розкладом змагань можна ознайомитися на сайті WCA: http://wca.org.ua/SmartCubeFest2019/

Контактна особа:
Бабич Владислав моб.(066) 001 32 18 email:babich@kubik.com.ua

Графік роботи:

2-3 листопада

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6