Події

«Собака на сіні»

14 лютого  на сцені концертної зали Українського дому  лірична комедія в іспанському стилі «Собака на сіні» Лопе де Вега.

Улюблена всіма КХАТівська «Собака на сіні» - це найкращий подарунок для будь-якої жінки! Вистава-свято з віртуозним фехтуванням, східними танцями, іспанською гітарою та живим вокалом, сповнений гумору, феєричний з улюбленими піснями та оригінальною несподіваною версією цієї романтичної історії, а також з дивовижною розв’язкою. Динамічний сюжет починається з таємних нічних побачень в замку прекрасної вдови – Графині де Бель Флор, до якої сватаються найбагатші женихи Неаполя. У цій ролі україно-італійська телезірка Катаріна Сінчілло, ніби втілення картин середньовічних майстрів, що оживає. Заслужений артист України Віктор Кошель, блискучий комік Валерій Рождественський, улюбленець жінок Тімур Ібраімов, що з’явиться тут у несподіваному амплуа, віртуозно іронічна Тетяна Лозіна, чарівна Валерія Московенко, романтична Тетяна Бучацька – це бомбезна акторська суміш! Лірична комедія в іспанському стилі «Собака на сіні» - це справжня сенсація у театральному житті Києва, на яку жваво відгукнулася вітчизняна та закордонна критика! Знамениті актори заворожать вас своїм темпераментом настільки, що сміх та сльози зіллються у море позитива та захоплення.

Тривалість вистави – 1 година 45 хвилин.
Початок о 19:00. Без антракту.
Ціна квитків від 170 до 350 гривень.

Графік роботи:

14 лютого

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6