Події

"Spartans Tournament"

В День Києва, 26 травня 2019 року, Український дім широко відкрив свої двері для киян, гостей міста, спортсменів любителів і професіоналів, бажаючих відвідати Командний Турнір із пауерліфтингу та окремих вправ "Spartans Tournament». Це був день краси та сили!

Штанга об'єднала атлетів різних видів спорту - легка атлетика, пауерліфтинг, бодібілдинг, фітнес. Пауерліфтинг (англ. Powerlifting; power - «сила, міць» + lifting - «підняття») або силове триборство - силовий вид спорту, суть якого полягає в подоланні опору максимально важкої для спортсмена ваги.

Іншими словами, сучасні силачі кинули виклик людській природі. Жорстка дисципліна і роки тренувань, величезна частина людського життя. Змагання з пауерліфтингу - видовищний і емоційний захід. Найсильніші атлети, найновіше професійне обладнання на турнірах від команди WPRO! Особливістю цьогорічного Турніру - гідний призовий фонд, оригінальна атрибутика, приз-поїздка на АРНОЛЬД ФЕСТІВАЛ 2020 року, командам за 1-2-3 місця!

Подібних командних турнірів з пауерліфтингу ніхто не проводив в Україні раніше. Це було справжнє видовищне шоу.

Організаторами змагань були: Всесвітня Організація пауерліфтинг без екіпіровки World Powerlifting Raw Organization WPRO - незалежна спортивна організація, створена в 2018 році з метою розвитку пауерліфтингу, виявлення і підтримки найсильніших спортсменів, які встановлюють рекордні результати в окремих дисциплінах або в сумі трьох вправ пауерліфтингу. Очолили організацію відомі спортсмени-пауерліфтери - брати Дмитро і Олексій Соловйови.
Одне і основних завдань, яке організатори поставили перед собою, це збільшення привабливості силового спорту у світі.
Змагання відбувались з наступних дисциплін: пауерліфтинг, силовий двоборстві, жим лежачи, станова тяга.

Свято вдалось на славу, адже його відвідала велика кількість гостей.

Графік роботи:

26 травня

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6