Події

«Стандарти інструментів блокчейну»

11 грудня 2019 року в Національному центрі «Український дім» відбувся круглий стіл Науково-дослідницького центру правових рішень у сфері застосування технологій розподіленого реєстру на тему «Стандарти інструментів блокчейну».

Модераторами круглого столу виступили представники Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Микола Кучерявенко і Євген Смичок, а також Генеральний директор компанії Simcord Олександр Кудь.

На засіданні відбулося обговорення основних принципів функціонування технології блокчейн, правової природи токена блокчейна та його регулювання, а також проблематики існуючих підходів до визначення основних інструментів блокчейна та їх впливу на формування нормативно-правової бази. Крім того, учасниками були визначені подальші кроки щодо розробки та впровадження нових законодавчих ініціатив та нормативної документації для розвитку в Україні ринку інформаційних ресурсів, товарів та послуг на базі технологій розподіленого реєстру.

Круглий стіл пройшов за підтримки Національної академії правових наук України, громадської організації «НДЦ правових рішень у сфері застосування технологій розподіленого реєстру» та компанії Simcord.

 

Графік роботи:

11 грудня

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6