Події

StartUp Days: Божественний початок бізнесу

Організатори заходу готові оголосити, що на вас чекає під час StartUp Days: Божественний початок бізнесу

Беріть ручки, занотовуйте або робіть позначки у своєму google-календарі: https://bitly.su/Kpvl

16/11 - «Підприємництво в Україні: виклики та тенденції». Поговоримо про поточний стан підприємництва в країні, ризикам молодого бізнесу, діалогу «бізнес – держава».

17/11 – «Зроби свій бренд: реклама і просування бізнесу». Спікери розкажуть про види реклами для молодих проектів, особливості просування бренду та можливостей digital.

7/12 – «Інвестування: пошук спонсорів та колаборацій». Тренінг із фінансової грамотності, пошуку інвесторів, партнерів. Конкурс startup-проектів.

8/12 – «Coaching Day: універсальні навички, особистісний розвиток». Досвідчені коучери та ментори розкажуть про самовдосконалення, Soft Skills і Life Long Learning.

Тож що заважає тобі створити божественний бізнес-проект?

Графік роботи:

16-17 листопада, 7-8 грудня

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6