Події

«Україна всесвітня»

17 грудня в Національному центрі «Український дім» відбудеться презентація документального серіалу Сергія Проскурні «Україна всесвітня»

Проєкт продюсера, автора сценарію і режисера Сергія Проскурні «Україна всесвітня» побудований на історичних подіях, легендах та міфах. Розповіді про дійсні факти та особистості часом переплітаються з авторськими інтерпретаціями. З плином часу історії обростають безліччю нашарувань, і не завжди вдається визначити, що становить «ядро» історії. Незмінною залишається лише привабливість цих історій.

Зйомки цього документального серіалу відбувалися на історично та культурно важливих локаціях в Україні, Швеції, Норвегії, Данії, Туреччині, Польщі, Австрії, Італії, Греції, Франції та Великобританії.

Головна героїня — акторка Валерія Петрук робить спробу розібратися в складних історичних перипетіях і досліджує внесок України у світову історію. Вона відтворює атмосферу часу, а іноді й долає часові та просторові межі, щоби дізнатися ким були наші предки. У своїх подорожах героїня ламає стереотипи уявлень про нашу країну та доводить: вплив українців на світову історію надзвичайно вагомий. І про це неможливо мовчати.

“Відчув неймовірну радість та гордість, коли побачив в експозиції Британського музею в Лондоні напис “артефакти з Києва”. Але це, уявіть, лишень в одному музеї з усіх 10 країн, в яких ми фільмували! Найчастіше бачили геолокації та підписи “Раша”, хоча артефакти були періоду Київської Русі. Чи хоче світ знати хто ми? На це питання доведеться відповісти нам самим. Наш фільм — одна зі спроб говорити про власну історію в контексті історії Світової.”
Сергій Проскурня

Проєкт реалізовано на державне замовлення за дорученням
Міністерства культури України та за підтримки Уряду України.
Початок о 20:00, вхід по запрошеням

Графік роботи:

17 грудня

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6