Події

«Український дім. Перезавантаження»

10 жовтня о 16:00 у Національному центрі «Українській дім» (вул. Хрещатик, 2) відбудеться презентація нової концепції діяльності інституції — «Український дім. Перезавантаження». 

Перед початком презентації відбудеться медіа-тур будівлею для ЗМІ (акредитація: https://forms.gle/xSsa1JwiCDYXhbnx8). Журналісти матимуть можливість оцінити велич та потенціал Українського дому на власні очі.

Український дім — на шляху змін. Головна мета перезавантаження — створити дієвий національний центр; національний не тільки за статусом, але й функціонально. Команда прагне, щоб Український дім став відкритим міждисциплінарним простором для діалогу та продуктивної співпраці мистецьких, гуманітарних, соціальних, технічних та інноваційних галузей. Реалізація задуму стане важливим кроком для наближення національного продукту до споживача та подолання культурних дистанцій.

Про плани майбутнього розвитку розповість директорка Національного центру «Український дім» Ольга Вієру. Серед запрошених спікерів — представники різних галузей та експерти, дотичні до історії Українського дому: третій Президент України Віктор Ющенко, літературознавець та політичний діяч Микола Жулинський, громадська та культурна діячка Наталія Заболотна, арт-менеджерка та дослідниця Тетяна Філевська, стратегічна радниця Офісу реформ Кабінету міністрів України Лариса Мудрак, учасники Бюро змін “Дитяча Демократія” та інші поважні гості.

На захід запрошені експерти у сфері культурної політики, гуманітарного та соціального розвитку, діячі культури, представники бізнесу, влади, дипломатичних установ, громадські активісти та усі зацікавлені майбутнім інституції.

О 16:00 відбудеться пряма трансляція презентації на сторінці Фейсбук: https://www.facebook.com/ukrdim/

Акредитація ЗМІ: https://forms.gle/xSsa1JwiCDYXhbnx8
Івент у Facebook: https://www.facebook.com/events/1142264769496896/
Контактна особа: Марія Богатікова, bogatikova@icc-kiev.gov.ua, +380962338944

Графік роботи:

10 жовтня

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6