Події

Укрфілекспо 2018

 

З 9 по 14 жовтня 2018 року в Українському домі відбувалась, організована Укрпоштою, XVI Національна філателістична виставка - «Укрфілекспо 2018».

Цього року вона була присвячена 100-річчю випуску перших поштових марок України. На ній були представлені 127 унікальних філателістичних експонатів колекціонерів з України та світу.

Що спільного між першими українськими марками та грошима? Які пошти світу виготовляють марки із незвичних матеріалів – каміння, тканини та мережива, шкіри та металу? Як художники створюють марки? Чому світові Будинки моди Givenchy, Emanuele Ungaro та інші долучаються до створення знаків поштової оплати? Які колекції марок отримали призові місця в Лондоні та Нью Йорку? Відповіду на ці запитання отримала чимала кількість відвідувачів та гостей виставки.

Кожного дня на виставці відбувалися спецпогашення та введення в обіг нової поштової продукції, в т. ч. ексклюзивної. Зокрема, поштового блоку «Перші українські поштові марки доби визвольних змагань 1917–1921 років» та вперше НБУ і Укрпошта презентували унікальний сувенірний буклет з поштовим блоком і монетою, випущеним на честь 100-річчя перших поштових марок України.
Протягом п’яти днів відбувалися майстер-класи, лекторії художників, що створюють гроші та поштові марки та образ сучасної України.

Графік роботи:

9-14 жовтня

{phocagallery view=category|categoryid=164|limitstart=0|limitcount=0}

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6