Події

Відкритий Чемпіонат України WABBA 2019

20 жовтня 2019 року в Українському домі зберуться провідні культуристи та фітнесистки країни на Відкритому Чемпіонаті України WABBA.

Атлети матимуть змогу поборотися за призовий фонд у розмірі 30 000 грн. Також кращі спортсмени отримають право представити збірну України у Мексиці на найпрестижнішому змаганні року WABBA INTERNATIONAL «MR. & MS. UNIVERSE», що відбудеться 9-10 листопада.

Загалом мірятись красою м’язів буде близько 200 атлетів з усіх куточків України. Змагання відбуватиметься у ростових та вікових категоріях жінок та чоловіків. Особливо цікавим чемпіонат України є тим, що на ньому можна побачити як атлетів – початківців так і професіоналів. Традиційну зацікавленість у Відкритому Чемпіонаті України висловили спортсмени Білорусі, Молдови, Угорщини, Казахстану, Ірану та Польщі.

Високий рівень Чемпіонату 2019 буде гарантовано участю наступних знаменитих спортсменів України:
В’ячеслав Волосов (Абсолютний чемпіон Світу WABBA 2018 року серед професіоналів з бодібілдингу),
Анна Мірон (чемпіонка Світу WABBA 2018, Віце-Міс «Olympia Amateur Portugal 2019»,
Переможниця «Arnold Classic» 2019 USA),
Сергій Черняк (Абсолютний чемпіон Європи WABBA 2018 року з бодібілдингу),
Анастасія Самойлович (Абсолютна чемпіонка Європи WABBA 2018 року),
Володимир Оснік (Чемпіон світу WABBA 2019 року),
Сергій Ренке (Чемпіон світу WABBA 2019 року),
Олександр Дибов (Чемпіон світу WABBA 2019 року),
Денис Осадчий (Чемпіон світу WABBA 2019 року),
Діана Денисова (Чемпіонка світу WABBA 2019 року),
Ірина Іванова (Чемпіонка світу WABBA 2019 року),
Ольга Вертегел (Чемпіонка світу WABBA 2019 року),
Ярослава Гаврильченко (Чемпіонка світу WABBA 2019 року) та інші.

Окремої уваги заслуговує категорія людей з особливими потребами (інвалідів) котрих глядачі завжди зустрічають стоячи! Очікується, що Чемпіон Світу 2019 Козак Павло з м. Львова буде головним фаворитом цієї категорії.

"Із року в рік ми бачимо стрімкий розвиток фітнес-індустрії в Україні. Відтак щосезону стає все більше охочих виступити на змаганнях та продемонструвати свої результати. Окрім того, критерії участі у змаганнях за останні роки стали суттєво простішими. Різноманітність категорій дозволяє виходити на сцену учасникам з різною підготовкою, зокрема, це стосується категорій модельного фітнесу", - розповів президент федерації WABBA Святослав Шеремета.

Офіційний сайт: wabba.org.ua

Квитки для глядачів:
https://gastroli.ua/tickets/chempionat-ukrayini-wabba-2019-20-10/buy

Графік роботи:

20 жовтня

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6