Події

Вистава «Легке знайомство»

Уявіть собі діалог з випадковим попутником або незнайомцем де-небудь. Ви просто зав`язуєте бесіду і часом примудряєтеся розповісти один одному стільки особистого і важливого, що не ризикнули б говорити більше нікому, навіть найближчому другу. А іноді ви просто граєте придуману роль - просто з інтересу, щоб спробувати.

Героїв в цій п'єсі двоє: Чоловік і Жінка, і головна загадка: «Навіщо Вона до Нього підсіла?». Протягом довгого часу, спостерігаючи за їх діалогом, так відразу і не скажеш, наскільки вона порядна, щира чи зацікавлена. Вона просто напросилася з ним за один стіл в готелі ...

У своєму творі автор зайвий раз піднімає актуальну тему кліше і забобонів стосовно чоловіків і жінок. У нього купа дам - молодець, мужик! Якщо ж жінка має певний досвід, то її відразу таврують розпусною і продажною. Звичайно, мораль ніхто не відміняв, але і заходи судження теж слід підбирати з розумом.

Дві самотні душі. Він - читає якусь рукопис, і Вона - що цитує безліч віршів. Так чим же все закінчиться?

Щоб це дізнатися, треба просто купити квитки на виставу «Легке знайомство» і прийти 11 жовтня о 19:00 в Український дім.

Замовлення квитків за телефоном 068 455 30 61

Графік роботи:

11 жовтня

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6