Події

Вистава театру КХАТ «Гамлет»

25 січня вперше на сцені Українського дому улюблена вистава київських глядачів «ГАМЛЕТ» Вільма Шекспіра у постановці театру КХАТ.

Вистава театру КХАТ «Гамлет» Вільяма Шекспіра – це найкращий вибір для відвідування театру з друзями, коханими чи всією родиною. Сьогодні у світі існує багато версій щодо того, хто насправді писав безсмертні сонети та п’єси, ховаючись під псевдонімом Шекспір. Версії, що під цим ім’ям писала жінка або коронована особа стали основою режисерського вирішення спектаклю «Гамлет» в театрі КХАТ. Незвичайне прочитання класичного шедевра світової драматургії базується не тільки на безмежній режисерській фантазії, але й на історичній достовірності. Історія знає факти, коли королівському подружжю для збереження влади в руках династії за часів суворого середньовіччя при народженні дитини жіночої статі, доводилося виховувати дівчинку, як хлопчика, та видавати її за принца, щоб вона могла успадкувати корону. Смішне та містичне, детективне та філософське акторське світосприйняття визначили жанр цієї постановки - посміховисько. В головній ролі україно- італійська телезірка Катаріна Сінчілло.

Початок вистави о 19:00.
Квитки https://concert.ua/ru/event/gamlet
https://kiev.karabas.com/gamlet-khat-29
https://parter.ua/hamlet-kkhat

Графік роботи:

25 січня

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6