Події

ВИСТАВКА ДИТЯЧИХ КАРТИН
VI ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ
«УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО»

 

З 23 вересня по 5 жовтня 2018 року в Українському домі експонувалася експозиція робіт фіналістів VI Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО».

Майбутнє – продовження, наслідок сьогодення. У сьогоденні відбуваються події, які формують майбутнє. Кожна людина може впливати на події та зміни. Майбутнє має бути закладене в теперішньому. Тематика конкурсу, «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО» дала юним художникам України можливість висловити свої ідей про майбутнє своєї країни, намалювати той образ України, в якій би хотілося жити, навчатися, розвиватися сьогодні і в майбутньому.

В програмі заходу відбулось нагородження переможців, виступ художника, срібного призера шоу «Україна має талант - 4», лідера і засновника творчої команди «МаДенарт» -Дениса Дитинюка, творчість у віртуальній реальності, майстер-класи для юних учасників та фіналістів конкурсу.

У наймасштабнішому VI Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО», який традиційно проводить Фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» (www.iff-charity.org) брали участь більше ніж 1000 картин. За результатами оцінювання журі Конкурсу, до складу художньої експозиції VI Всеукраїнського конкурсу увійшли картини переможців Конкурсу малюнка – призери та номінанти.

 

Графік роботи:

23 вересня - 5 жовтня

{phocagallery view=category|categoryid=166|limitstart=0|limitcount=0}

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6