Події

ВИСТАВКА ДИТЯЧИХ КАРТИН VII ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ «НАМАЛЮЙ, ПОКИ НЕ ЗНИКЛО!»

З 29 вересня по 10 жовтня 2019 року в Українському домі буде експонуватися виставка фіналістів Конкурсу дитячого малюнку «Намалюй, поки не зникло!»

Дика природа зникає з безпрецедентною швидкістю, буквально протягом життя одного покоління.
За даними Всесвітнього фонду дикої природи (WWF) щорічно з поверхні Землі зникає 13 млн гектар лісу — це ділянка розміром з Грецію. Щодня вимирає до 70 видів рослин і тварин. Щогодини ми безповоротно втрачаємо три види тварин і рослин!
Кількість тварин, птахів, риб на планеті настільки стрімко скорочується, що за останні півстоліття їх стало менше майже на 60 відсотків!
Якщо так піде й надалі — вже в найближчі роки на Землі залишиться лише третина від тієї кількості живності, яка жила на планеті в 1970 році.
А це вже катастрофа не тільки для тварин і рослин, але і для всього людства.

В суботу 28 вересня 2019 року о 13:00 в Українському домі відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців VII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «НАМАЛЮЙ, ПОКИ НЕ ЗНИКЛО!».

В програмі: нагородження переможців, творчі майстер-класи для юних учасників та фіналістів конкурсу, розважати гостей будуть кумедні ведмеді та пандочка. Також, цього дня відкриється експозиція робіт фіналістів Конкурсу.

У наймасштабнішому VII Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «НАМАЛЮЙ, ПОКИ НЕ ЗНИКЛО!» , який традиційно проводиться Фондом Ігоря Янковського, беруть участь понад 500 картин. За результатами оцінювання журі Конкурсу до художньої експозиції увійшли картини переможців – призери та номінанти.

Відвідати виставку Ви зможете з понеділка по неділю з 10:00 до 18:00.
Вхід вільний.

Графік роботи:

29 вересня - 10 жовтня

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6