Події

Волонтерська премія  Євромайдан SOS – 2018

 

В концертній залі Українського дому 30 листопада 2018 відбулася вже V церемонія нагородження Волонтерською премією Євромайдан SOS – 2018.

Щороку організатори збирають волонтерів, щоб сказати їм: «Ваша праця неоціненна!»
Організатори не просто нагороджують волонтерів, вони надають можливість розповісти тисячам людей про свій проект, привернути увагу до важливої проблеми та надихнути мільйони Українців займатися волонтерством. Тому перебіг премії кожен рік висвітлюють провідні Українські ЗМІ.

Номінанти премії - волонтери, які не належать до керівних позицій політичних сил та не отримують матеріальне винагородження за свою волонтерську роботу.
Незалежне журі обрало лауреатів премії, історії яких вражають та надихають на волонтерську діяльність. За 5 років серед журі були такі визначні особистості як: Любомир Гузар, Соломія Вітвіцька, Сергій Жадан, Олександра Кольцова, Богдан Гаврилишин, Олександра Матвійчук.

Слоганом заходу стало: «Станьте частиною цьогорічної премії! Номінуйте знайомих волонтерів, реєструйтеся самі, розповідайте про премію друзям.»

Графік роботи:

30 листопада

о 18:00

{phocagallery view=category|categoryid=199|limitstart=0|limitcount=0}

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6