Події

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДІАБЕТУ

13 листопада Всесвітній День Діабету – соціально орієнтована акція, яка цього року пройде під гаслом «Діабет: Захисти свою сім’ю». Захід важливий для популяризації профілактики, а також для підвищення якості лікування цукрового діабету. Він є також дуже важливим доказом можливостей боротьби з неінфекційними хворобами.

Організатори: Міжнародна діабетична асоціація України, Науково-популярний журнал «Діабетик», Київський благодійний фонд «Діабетик», Київський міський клінічний ендокринологічний центр.

Всесвітня організація охорони здоров'я у 1992 році визнала діабет неінфекційною епідемією і оголосила 14 листопада Всесвітнім Днем Діабету. З 2007 року в усьому світі цей захід проводиться під егідою ООН. З ініціативи Міжнародної діабетичної асоціації України Всесвітній День Діабету проводиться в столиці та в інших містах України з 1997 року.
Всесвітній День Діабету покликаний об’єднати світову діабетичну громадськість в боротьбі з глобальною загрозою безпеці людства - діабетом, який ще в межах нинішнього покоління може вразити півмільярда жителів землі. Діабет лягає важким економічним тягарем на суспільства та уряди, від нього не застраховані ні багаті, ні бідні, ні молоді, ні старі. Особливу тривогу викликає ріст захворюваності серед дітей та молоді. Катастрофічні темпи розповсюдження цукрового діабету сьогодні починають випереджати здатність систем охорони здоров’я надати допомогу усім хворим. Тому так необхідно привернути увагу громадськості, вчених, медиків, державних та політичних діячів до проблеми.
В Україні зареєстровано 1,300 млн людей з діабетом, але через низьку діагностованість діабету їх кількість насправді набагато більша. Діабет є пожиттєвою хворобою, і у випадку діабету 1-го типу розвиток його відвернути не можна. Але в багатьох випадках діабету 2-го типу хворобу можна попередити. Саме тому вирішальне значення має всебічна поінформованість про ознаки діабету, про те, як відвернути чи затримати розвиток діабету або його ускладнень. Важливо, щоб кожна людина з діабетом отримала діабетологічну освіту, яка дозволить ефективно контролювати свій діабет.

У програмі ВДД2019:
✍ пресконференція;
✍ експресаналізи глюкози у крові, замір артеріального тиску;
✍ виставка медичної та дієтичної продукції фірмвиробників;
✍ консультації спеціалістів: офтальмолог, психолог, ендокринолог, кардіолог,
лікар з діабетичної стопи;
✍ лекції та майстеркласи для пацієнтів та лікарів;
✍ зустріч з представниками регіональних діабетичних організацій;
✍ нагородження медичних сестер.

Небезпеку не можна недооцінювати, адже за прогнозами ВООЗ до 2030 року 70% людей планети помиратимуть саме від неінфекційних хронічних захворювань. Загроза діабету зростає, тому невикористання наявних знань про цю хворобу ставить під загрозу майбутні покоління.
Ми закликаємо всіх до об'єднання зусиль та формування громадського руху, який буде невпинно привертати увагу суспільства та державних і політичних діячів до проблеми хронічних захворювань та послідовного вирішення важливих соціальних проблем.

Початок о 10:00.

Оргкомітет МДАУ: т. (044) 235-26-85, (067) 892-01-87

Графік роботи:

13 листопада

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6