Події

Ювілейна науково-практична ветеринарна конференція 

5-6 жовтня в Українському домі пройде визначна для світу ветеринарної медицини подія – 25 ювілейна міжнародна науково-практична ветеринарна конференція. 

Захід об’єднає більше 2 тисяч відвідувачів, а насичена програма дасть можливість не лише підвищити професійний рівень, а й зав’язати корисні контакти.

Протягом двох днів конференції проходитимуть секції різних рівнів. Кожна з них – це лекції від провідних спеціалістів напрямку. Організатори використовують європейський формат проведення заходу – і лекції проходять у відповідності до потреб аудиторії та рівня її активності.

Слухачі мають можливість прослухати унікальні лекції від експертів світового рівня, міжнародних та українських спеціалістів ветеринарної медицини та ветеринарного бізнесу. Реєстрація на захід безкоштовна, однак організатори пропонують багато платних лекцій підвищеного рівня – AdvancedStage.

Також для кожного учасника приготована велика кількість розіграшів та конкурсів від організаторів та партнерів заходу.

Детальна інформація на сайті: https://ivc.net.ua/ або за телефоном: 044 362 44 42

Графік роботи:

5-6 жовтня

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6