Власні щорічні заходи

Книжкова виставка-ярмарок до Дня знань

Протягом багатьох років за підтримки та під патронатом Державного комітету телебачення і радіомовлення України доброю традицією стало проведення в приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» Книжкової виставки-ярмарку до Дня знань.

Книжкова виставка-ярмарок в Українському домі – це передусім яскрава подія в інтелектуальному та духовному житті країни. За час свого існування вона стала відомим, популярним заходом як для спеціалістів цієї галузі, так і для книголюбів України. На ній завжди представлені останні новинки книжкового ринку, проводяться зустрічі та автограф-сесії з популярними авторами, діє розважальна програма для дітей.

В рамках проведення виставки-ярмаку запрошуємо відвідати «Фестиваль морозива» на якому дітлахи та їх батьки зможуть поласувати смачним морозивом. Також діти зможуть спробувати себе і в ролі народних майстрів, адже з ними будуть проводити майстер-класи видатні народні майстри України та буде відбуватись багато інших цікавих подій.

Традиційно під час проведення книжкової виставки-ярмарку проводиться Благодійна акція «Придбай книжку – подаруй свято дітям, позбавленим батьківської турботи». Всі бажаючі зможуть зробити свій вагомий внесок у забезпечення дитячих будинків та шкіл-інтернатів новими книгами. В знак подяки за Вашу щирість і не байдужість ми запросимо Вас відвідати «Літературне кафе», де можна буде пригоститися смачним ароматним чаєм і першими дізнатися про новинки книговидання.

Приєднуйтесь до команди не байдужих людей! Поділившись лише краплинкою свого тепла та уваги, усі разом ми зможемо подарувати цим дітлахам трохи добра та надії!

Детальніша інформація на сайті виставки - http://book.ukrdim.gov.ua

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6