Власні щорічні заходи

Новорічні ялинки за мотивами казок народів світу

Український дім започаткував нову традицію святкування новорічних ялинок!

Кожного року, на новорічні свята, Український дім буде перетворюватися на різноманітні куточки світу, адже починаючи з 2011 року, новорічні вистави для дітей будуть ставитися за мотивами казок народів світу.

Протягом двох тижнів в Українському домі відбуватимуться новорічні спектаклі, які відкриватимуть весь неповторний колорит певної країни. Ми сподіваємося, що це підвищить інтерес дітлахів до літературного та культурного надбання інших народів.

Новорічна програма складається з двох частин:

 • » Анімаційні заходи, цікаві ігри, змагання, конкурси, головними персонажами яких є Дід Мороз і Снігуронька та персонажі казок народів світу.
 • » Казкова вистава ( в Концертному залі Українського дому).

Кожного року в новорічних святкуваннях беруть участь біля 50 артистів, які забезпечують увагу кожній дитині.

Також Український дім організовує Благодійні новорічні ялинки з метою підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Ми запрошує батьків та дітей на наші новорічні святкування.

Новорічні дійства вируватимуть в усіх куточках Українського дому!

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6