Власні щорічні заходи

Щорічний виставковий форум «Доступне житло»

Кожного року для об’єднання попиту і пропозиції Мінрегіон та ДП «Український дім» збирають в Українському домі забудовників, банкірів, соціально-відповідальний бізнес та громадян.

Форум покликаний донести до громадян України інформацію про доступне житло, про реалізацію соціальних ініціатив Президента України щодо програм здешевленої вартості іпотечних кредитів та підбити підсумки діяльності будівельної та архітектурної галузі України.

Під час проведення форуму працює консультаційне вікно соціальної ініціативи Президента України «Доступне житло». Всі бажаючі можуть отримати відповіді щодо можливості отримання здешевленої іпотеки та умов державних житлових програм, а також ознайомитися з пропозиціями забудовників країни.

Серед учасників Виставкового форуму:

 • » Лідери будівельної галузі України
 • » Забудовники – учасники державної програми «Доступне житло»
 • » Банки, які приймають участь у програмі здешевлення вартості пільгових іпотечних кредитів
 • » Конфедерація будівельників України
 • » Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву
 • » Іпотечний центр по м. Києву та Київській області Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву
 • » Компанії по супутнім послугам у будівництві
 • » Юридичні організації
 • » Страхові та ріелторські компанії
 • » Профільні ЗМІ

Компанії-учасники демонструють на своїх стендах: проектні роботи, макети, продукцію та послуги у галузі будівництва та архітектури.

Виставковий форум «Доступне житло» відбувається під пильним поглядом вітчизняних ЗМІ, адже офіційне відкриття завжди відбувається за участі представників профільних установ України

Український дім запрошує всіх, хто цікавиться станом будівельної галузі України та мріє про окреме житло, відвідати Виставковий форум «Доступне житло». Стежте за анонсами!

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6