Власні щорічні заходи

Масштабну подію в спортивному житті України вперше влаштовує Український дім!

Ми запрошуємо всіх відвідати виставку «Спорт та спортивна індустрія України».

Нашою виставкою ми хочемо показати як важливо розвивати масовий спорт в Україні. Метою виставкового форуму є популяризація здорового способу життя та створення сприятливих умов для розвитку спортивної індустрії.

Згідно розпорядження Президента України від 20 травня 2013 р. №180 «забезпечення дальшого розвитку масового спорту в Україні, зокрема, утвердження здорового способу життя населення, вдосконалення системи дитячо-юнацьких та спеціалізованих спортивних закладів» Український дім разом з Міністерством молоді та спорту України та Київською міською державною адміністрацією ініціює виставку-форум «Спорт та спортивна індустрія України».

На нашу виставку ми запрошуємо спортивні об’єднання, федерації, клуби, спортивні школи та секції. Мережі спортклубів, фітнес-центри, магазини спортивного спорядження та харчування. Протягом виставки наші учасники представлять свої види спорту, продемонструють спортивне обладнання та навіть дадуть перші уроки з певного виду спорту.

Це прекрасна можливість здійснити свої мрії і опанувати той вид спорту, який Ви завжди мріяли.

Для кращого орієнтування ми розділили виставку на два розділи:

 • » олімпійські види спорту (І поверх Українського дому);
 • » неолімпійські види спорту (ІІ поверх Українського дому).

Особлива програма чекає на тих, хто цікавиться історією розвитку спорту в Україні. В рамках виставкового форуму будуть відбуватися покази документальних фільмів та діятиме фотовиставка, яка міститиме раритетні світлини українських спортсменів. Клуби та федерації продемонструють нагороди професійних спортсменів та розкажуть про історію розвитку свого виду спорту.

Для батьків з маленькими дітьми буде особливо корисно відвідати виставку, адже у нас Ви зможете порадитися з професійними тренерами та обрати найкращий варіант для своєї дитини. Ви зможете записати свою дитину на обрану секцію та отримати повну інформацію про її функціонування.

Нам дуже приємно, що нашу ініціативу підтримала більшість спортивних федерацій та клубів. Така активність говорить про актуальність нашої виставки і прагнення українців зберегти за собою звання однієї з найсильніших націй світу.

Ми хочемо аби кожен відвідувач нашої виставки перейнявся спортивним духом та вирішив змінити своє життя на краще – обравши здоровий спосіб життя.

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6