Власні щорічні заходи

Національна виставка «Український сувенір»

З 2010 року Український дім започаткував традицію проводити щорічну Виставку «Український сувенір».

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 18.01.2012 № 25-р «Про затвердження переліку виставок і ярмарків, що проводитимуться в Україні у 2012 році, яким надається статус міжнародних та національних» виставці «Український сувенір» було надано статус Національної.

Національна виставка «Український сувенір» - це яскравий захід, що представляє широкий спектр галузевих напрямків сувенірної продукції в Україні. Вибір сувенірної продукції - це приємне заняття для всіх, особливо, якщо сувенір – це подарунок для близької людини.

Тематика Виставки різноманітна та містить такі розділи: українські вироби, сувеніри народів світу, хендмейд, елітні канцелярські приладдя, бізнес подарунки, продукція з символікою туристичних центрів і міст тощо. Виставка має широкий асортимент продукції, як ексклюзивної дорогої, так і продукції середньої цінової категорії. Також під час виставки представлені мистецькі твори, сувенірні вироби та коштовні прикраси з усіх областей України, які відображають культуру, історію та етнічну самобутність нашої держави. Усі експонати відображають творчий та мистецький рівень художників, скульпторів і народних майстрів.

Національна виставка «Український сувенір» - це презентації нових торгівельних марок і вже відомих брендів, велика кількість маркетингової інформації, професійного обміну інформацією, спілкування з партнерами та покупцями в атмосфері свята, що панує на Виставці. Це унікальна можливість налагодити ефективні та вигідні взаємовідносини в сфері індустрії сувенірного бізнесу. Крім того, це гарна можливість налагодити ділові контакти для організації власної справи.

Впродовж Виставки відбувається велика кількість заходів, майстер-класів та семінарів за участю народних майстрів, які демонструють традиційну техніку народних ремесел.

На відкриття Національної виставки «Український сувенір» завжди запрошуються представники органів державної та місцевої влади, представники зарубіжних посольств в Україні та міжнародних організацій, що безумовно сприяє популяризації культури українських традицій та сувенірної продукції.

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6