Маштабні події

Концертна програма Яна Табачника «Честь имею пригласить»

Щороку Український дім приймає у себе гостей творчого вечора Яна Табачника «Честь имею пригласить»

На зйомки концерту з'їжджаються найвідоміші артисти української та російської шоу-бізнесу: Йосип Кобзон, Нані Брегвадзе, Вахтанг Кікабідзе, Михайло Свєтін, Станіслав Говорухін, Ірина Аллегрова, Григорій Лепс, Микола Гнатюк, Валентина Степова, Тетяна Нєдєльська, Надія Крутова-Шестак, Наталія Могилевська, Тетяна Назарова, дуети «Світязь» і «Кролики», Тіна Кароль, група «Фрістайл», а також безліч відомих діячів у сфері культури та політики.

Така подія не може пройти без пильної уваги преси. Високий рівень організації, до дрібниць продумана і спланована концертна програма - все це у святковий час транслюється Першим Національним телеканалом.

Найголовніше, за словами організатора вечора - це не просто розважальний проект, а й благодійний.

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6